Kurumsal Satış

Hediyekrali.com olarak  özel gün hediyelerinden, birbirinden ilginç  sıradışı hediyelere,  yeni terfi yada yeni iş hediyelerinden tamamen kişiye özel hediye grubuna kadar birçok  kategorideki zengin ürün çeşidi ile tüm şirketlerin gerek kendi çalışanlarına  gerekse  müşterilerine sunulmak  üzere  kurumsal hediyelik ürünler  satışı yapmaktayız. Dahası satış sonrası destekle de sürekli yanınızdayız.


Geniş Çaplı Ürün Çeşitliliği

İnternet sitemizdeki tüm stoklarımızı kategorisel olarak yüzlerce ürünümüzü siz değerli müşterilerimizin beğenisine açtık. Sitemizi inceleyebilir bizlere talebinizi iletebilirsiniz.


Güleryüzlü ve Çalışkan Ekip

Firmanızın  kurumsal ihtiyaçlarına uygun olarak en doğru ürünü öneriyor, özel danışmanımız vasıtasıyla sizinle bekletmeksizin iletişime geçerek hediye konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılama ve temin etme kolaylığı sunuyoruz.


Hızlı Dönüş Süratli Cevap

İstek ve  talepleriniz karşısında 24 saat içinde size özel profesyonel tekliflerimizle süratle dönüş yapıyoruz.


Güvenli Online Alışveriş

Size birtelefon yada bir e posta kadar yakınız. Gerek sitemiz üzerinden anında, gerek telefonla,yada dilerseniz e - posta vasıtasıyla siparişinizi vererek talep ettiğiniz  ürünlere güvenli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Şimdi sizlerde özel çalışmalarınız ve toplu siparişleriniz için info@hediyekrali.com  e posta vasıtası ile  yada  0850 885 06 29 nolu telefon numarasından bize ulaşabilir, kurumsal taleplerinizi iletebilirsiniz.