Nasıl Başladık?

Hediyekrali.com 2011 yılının Eylül ayında kuruldu. Kurulduğu ve faaliyete başladığı tarihten itibaren Hediye Sektörü  ‘ne farklı bir renk katmanın keyifli yoğunluğu içinde müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan bir politika sergilemeye başladı. Zira önceliği müşterisini memnun etmek olmayan her firma dünyanın en büyük markası dahi olsa başarılı bir ilerleme kaydemez. Bu global ölçekteki göz ardı edilemez prensip hediyekrali.com ‘un en başından beri sürekli özen gösterdiği bir kriter oldu. Sektörde her geçen gün daha fazla büyüme trendinin en önemli sebebi kuşkusuz bu kritere gösterdiğimiz itina.

Çalışma Prensiplerimiz Neler?

Çalışma prensiplerimiz bizim vazgeçilmez, göz ardı edilemez başarı kriterlerimiz aslında. Bunlar;

  • %100 müşteri memnuniyetini yakalamak için maksimum gayret göstermek
  • Kaliteli ürün tedariği sağlamak ve sitemizde kaliteyi ön planda tutmak
  • Sipariş sonrası olabilecek en hızlı teslimatı sağlamak
  • Müşterilerinden gelen fikirleri dikkate almak ve müşterilerimizle birlikte büyümek
  • Mevcut kaliteyle orta derece başarıyla yetinmemek her zaman daha ilerisi için çalışmak

 

Neyi Amaçlıyoruz?

Tabiki her zaman ve öncelikli olarak kaliteyi amaçlıyoruz. Zira işimizde sürecin başından sonuna kadar kalite bizim için esastır. Bu dikkati müşterimizin gerek firmamıza bizzat gelerek, gerekse internet sitemiz üzerinden sipariş vererek başlattığı satın alma işleminden, ürünün süratli ve sorunsuz teslimine, sonrasında oluşabilecek her türlü sorun yada aksamaya kadar her seviyede olabilecek en üst düzeyde göstermeyi amaçlıyoruz.

Elbette buradaki temel hedefimizde yine her zaman olduğu gibi bizi tercih eden müşterilerimizin tam anlamıyla ihtiyaçlarını karşılayıp memnuniyet derecelerini %100 artırmak.  Sektörde kalite ve müşteri memnuniyeti ile birlikte anılmak istiyoruz. Bu istekle ve sürekli çalışma azmiyle her geçen gün daha fazla büyüme gayretindeyiz. Ülkemiz ekonomisininde memnun müşteriler ve kaliteli çalışmalarla daha ileri seviyelere yükselmesi yine öncelikli amaçlarımız arasında. Her zaman daha ile her zaman ve sürekli daha kaliteli adımlarla sizlerle birlikte büyümeye devam diyoruz.


Ne Sunuyoruz?


Hediyelik Ürün Sektörü  içindeyiz. Bu sektörde siz değerli müşterilerimizi her açıdan memnun edecek kaliteli hediyelik eşyalarla buluşturuyoruz.  Genelde birçok hediyelik ürünün tedarik ve satışını gerçekleştirmekle birlikte özel olarak sıradışı ürünler ve TV ürünleri satışı üzerine yoğunlaşıyoruz. Zira amacımız aynı zamanda sektörde bu anlamda da bir farklılık oluşturmak

Örneğin sıradan bir duvar saati yerine Kelebek Tasarımlı İsme Özel Duvar Saati daha iyi olur dedik. Yada heryerde bulabileceğiniz sıradan bir deri cüzdan yerine İsim soyisim yazılı cüzdan çok daha şık bir hediye olur diye düşündük. Veya herhangi bir fotoğraf çerçevesi değilde kişiye özel fotoğraf çerçevesi sizcede çok iyi bir hediye fikri değilmi?. Aynı fikirdeyiz.


Neredeyiz?

www.hediyekrali.com olarak internette ve Muratçeşme Mh Yunus Emre 2 Cd No:91/A  B.Çekmece – İSTANBUL adresindeyiz. Sizleride aramızda görmekten keyif duyacağız. Bize iletmek istediğiniz farklı düşünce ve fikirleriniz mi var? Sizi her konuda dinlemeye hazırız.. Bize ulaşmak için müşteri hizmetleri telefonumuz : 0850 885 06 29 - 0546 793 85 89 ayrıca  info@hediyekrali.com  ve İletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.